Anasayfa / Modeller / 2017 Hamile Etek Modelleri

2017 Hamile Etek Modelleri

hamile-etek-modelleri-12Hamilelik dönemi bayanın hayatında fiziksel ve psikolojik olarak yaşadığı en hassas dönemlerin başında geliyor. Bu sebeple hamile kadın için yeme, içme, fiziksel aktivite, uyku, giyim-kuşam gibi yaşama dair her alan önemlidir.

Hamilelikte hangi kıyafetler tercih edilmeli? : Hamile bayanın, hamilelik döneminde ne gibi kıyafetleri seçeceği büyük önem taşıyor. Hamilelik döneminde giyim konusunda bireyin, rahat bir tarz benimsemesi önemlidir. Bu nedenle özellikle iş hayatında bulunmayan bayanların bu konuda daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Ev ortamında daha geniş, rahat ve konforlu bir giyim tarzı benimsenebilir.

Günümüzde hamile bayanlar için bir çok tekstil ürünü piyasadadır. Bizde sizin için, ilginizi çekebilecek 2017 yılının hamile etek modellerini derledik. Bu modelleri gerek ev ortamında gerek ise iş ortamında kullanabileceğiniz şekilde derledik.

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

Bir Yorum

  1. Çok hoş elbiseler var ben şu anda hamileyim ve içlerinden çok beğendiğim etek modelleri oldu, bunlardan bir kaç tanesini tercih etmeyi düşünüyorum. Bol, geniş kıyafetler tercih etmeyi seviyorum bu dönemde ama bakalım nereden bulacağım beğendiğim elbiseyi onu bir araştırayım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir