Anasayfa / Modeller / Bayan Deri Tayt Modelleri

Bayan Deri Tayt Modelleri

Modaya yön veren bir çok akım vardır ve bu akımlar her daim kendini yinelemektedir. Gözlükler,bandajlar,halhallar, şifon fularlar, tüylü küpeler yada deri taytlar! Her kış mevsiminin vazgeçilmez parçalarından biridir taytlar. Fakat en yanlış kullanılan modeli ise deri taytlardır.

Birden fazla çeşidi ve modeli bulunmaktadır oysaki. Ve buna rağmen sanki tek tük çeşit varmış gibi bir izlenim bırakır. Hem zor kullanıldığından hem de cesaret istediğinden dolayı. Çünkü deri kumaş, vücuttaki kusurları gözler önüne seren bir çerçeve gibidir. O çerçeveden bakan resimdeki kusurları hemen farkeder. O yüzden deri tayt giymek istiyor iseniz mutlaka fiziğinizin düzgün olması gerekir.

Bu demek değil ki balık etli hanımların deri tayt kullanamaz. Aksine bu onların daha dikkatli kullanması gerektiğini gösterir. Ya bir iki parçalık kombinlerle, ya da tuniklerle kullanmalıdırlar.

Peki deri taytların piyasada bulunan modelleri nelerdir?

En çok kullanılan deri tayt modelleri nelerdir? Bilindiği üzere birden fazla deri tayt modeli vardır. Fakat biz en sık kullanılan modeller üzerinde duracağız. Yanları zincirli, yüksek bel, düşük bel, suni deri,hakiki deri, yırtık kesim, bağcıklı seksi detaylı, arkası cepli, yanları cepli, püskül detaylı,nubuk kumaş detaylı ve farklı kumaşlarla kullanılan deri detayların olduğu tayt modelleri mevcuttur.

Özellikle son zamanlarda deri görünümlü mumsu kumaştan taytlarda ön plana çıkmaktadır. Ürün seçeneği gördüğünüz üzere çoktur. Önemli olan vücudunuza uygun olan doğru seçim ve doğru kombin!

Deri Tayt Modelleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

3 Yorumlar

  1. Gayet açıklayıcı olmuş, yazdıklarınızın gerçekten çok faydasını görüyorum. Yalnız deri tayt giymek isteyen kızların fit bir vücudu olması lazım yoksa çok kötü durabilir. Bende giyiyorum ama hiç dışarıda kullanmadım. Yani cesaret edemedim desem yeridir.

    • Seda Canan sana tamamen katılıyorum. Deri tayt giymek isteyen kızların vücut hatlarının kusursuz olması gerekir. Fit bir vücudu olan kişiler rahatlıkla tercih edebilir. Zaten aksi durumlarda deri taytlar vücudun kusurlarını ön plana çıkarmakta olduğundan, kötü bir görünüm ortaya çıkar. O nedenle güzel vücut, güzel deri tayt ile beraber daha çekici bir görünüm..

  2. Ben özellikle siyah deri tayt giymeyi çok seviyorum bunun en büyük etkeni tabi ki erkek arkadaşım. O çok sevdiği için bende onu mutlu etmek için tercih ediyorum. Fiziğim hani fena da değil. Ama dışarıda tercih edermisin deseniz? sanırım duruma göre kararım değişebilir. Çok ilgi çekici bir çeşit olduğu için, tüm gözler sende oluyor. Yani iddaa lı bir seçim olacağını söyleyebilirim. İlerde evlendiğimizde kullanmaya devam edeceğim, sanırım 45 yaşına kadar kullanırım, gençliğimi iyicene yaşamak için. İlerde keşkelerim olmasın diye, gönül rahatlığı ile deri tayt kullanıyorum. Yelizin dediklerinede sonuna kadar katıldığımı bildirmek isterim. Eğer fazla kilolarınız var ise vücudunuzun kusurlarınız gözler önüne serebilir. Bu nedenle fiziki durumunuz deri tayt seçiminiz için önemli bir faktör olarak ortaya çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir