Anasayfa / Modeller / Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan Takım Elbise Modelleri

Yaşam tarzı, iş hayatı, bulunan ortam ve ekonomik düzey ile insanların giyim tarzları zamanla şekil alır ve ortama uyar. Sürekli sahneye çıkan bir kadının abartı bir giyim tarzını benimsemesi, bankada çalışan memur bir kadının daha klasik ve feminen bir tarzı olması buna bir örnektir. Bu, onların iş hayatlarının gündelik hayatlarında giyim tarzlarını da etkilediğini gösterir.

Çünkü günlerinin büyük bir bölümü o işte geçmektedir. Ve zamanlarını üstlerini değiştirmekle yormadıkları için iş hayatlarında benimsedikleri giyim tarzını gündelik hayatlarında da benimsemişlerdir. Her kadının çalıştığı alan bambaşka. Hem işten hem de beğenilen farklı tarzından ötürü takım elbiseler son zamanlarda oldukça göz önünde bulunmaktadır. Kadına kazandırdığı güçlü kimlik ve sert dokunuş ile memur, bankacı, öğretmen, CİO veya toplantıları çok olan bir reklamcı kadın! Kim olduğu gözetilmeksizin takım elbiseyi kullanabilmektedir.

Kumaş pantolon ve ceket,etek ve ceket takımı olmak üzere iki tip bayan takım elbise modeli bulunmaktadır. Her iki model de kendi içinde modellere ayrılmaktadır.Kadife,keten,atlas kumaştan takımlar bulunmakta.

Tek düğmeli ceketler,yüksek bel düğmeli kumaş pantolonlu takımlar,vatkalı,apoletli,dar kesim pantolonlu takımlar, dar kalem etek ve üzerine tek düğmeli seksi bir ceket veya yırtmaçlı dar kesim kalem bir etek, üzerine 4 düğmeli geniş yakalı erkeksi duran takım elbise modelleri de bulunmaktadır. Bunlara ek olarak uzun ceketler ve dar kesim yüksek bel bilek boy kumaş pantolonu olan takım elbise modelleri mevcuttur.

 

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir