Anasayfa / Modeller / Beyaz Gelinlik Modelleri

Beyaz Gelinlik Modelleri

beyaz gelinlik modelleri (10)Düğün, yaşamınızda belkide 1 defa yaşayacağınız özel bir gündür. Bayanların böyle güzel, özel bir günde şıklığı ile, prensesler gibi her kez tarafından gösterilmesi, gecenin yıldızı olarak lanse edilmesi için gelinlik seçimi çok önemlidir. En popüler gelinlik modellerini incelediğinizde mutlaka 5 modelden 3 tanesi beyazdır. Çünkü düğün denildiğinde, kadın için akla ilk gelinlik gelir. Gelinlik seçimi konusuna geçildiğinde ise her bayanın hayali beyaz gelinlik giymektir.

Bu nedenle sizde bu mutlu gününüzde gelinlik modeli seçerken dikkat etmeli ve taşıyabileceğiniz, hassas dokunuşların sergilendiği gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. Bugün sizin için kafanızda bir şeyler oluşması açısından beyaz gelinlik modellerini derledik. Bu modelleri inceleyerek, az çok fikir sahibi olabileceksiniz.

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

Bir Yorum

  1. Bir gün kız arkadaşım olursa sitenizi tekrar ziyaret edeceğim, 🙂 çok güzel site tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir