Anasayfa / Güzellik / Dudakların Güzelliğini Ortaya Çıkar!

Dudakların Güzelliğini Ortaya Çıkar!

dudak güzelliğiDudaklar bir kadının güzelliğini tanımlar. Daha dolgun ve daha güzel dudakları nasıl elde edebileceğinizin temel tekniğini görün. Dudaklarınızı ön plana çıkarmak ve kışkırtıcı bir görünüme sahip olmanız için, aşamalar halinde uygulayacağınız işlemleri listeledim.

3 aşamada etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Aşama 1 – Dudakları bir dudak kalemi ile şekillendirin..

Dudak kalemi kullanarak dudaklarınızın şeklini çizin. Daha fazla tanımlamak için ağzınızın dudaklarını ve köşelerini şekillendirin. Daha dolgun bir görünüm için, gerçek dudak çizgisinin biraz dışına doğru çekin.

Aşama 2 – Zarafetle dudaklarını renklendir…

Dudak fırçası ile bol miktarda ruj alın ve ortadan başlayarak dudağın alt tarafına doğru uygulayın. Alt dudağınız bittiğinde, ruju üst dudağa uygulayın. Dudakların köşelerindeki güzel bir görünüm için fırça kenarını kullanın. Bir lekenin olmamasını sağlamak için dudaklarınızı ön ve yanlardan kontrol etmek için bir aynayı kullanın.

Aşama 3 – Dudaklarına kurnaz, parlak bir görünüm ekleyin…

Dudaklarınıza ekstra bir dolgunluk kazandıran nemli bir parlaklık katmak için bir dudak parlatıcısı kullanın. Dudaklarınızın dolgunluğunu vurgulamak için, parlaklığı yalnızca dudakların ortasına uygulayın. Işık, dudaklarınızın bu kısmını yansıtacak ve tüm şeklini vurgulayacaktır.

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Sağlıklı Beslenme & Yağ Yakma

Bayanlar beslenme konusuna biraz daha dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle hamur işi, karbonhidrat deposu olan besinlerin, ...

3 Yorumlar

  1. Çok teşekkür ederim tavsiyelerini hariyen uyguluyorum gerçekten çok fark oluyor tekrardan sağolun.

  2. Üçüncü resimdeki çok güzelmiş. Temin ederken kesinlikle dudak koruyuculu olanlarından alın. Çatlayıp buruşunca hiç kıymeti kalmıyor esir ediyor.

  3. Bazı kızlarda dudak parlatıcısı vs çok güzel duruyor ama bazılarında çok itici. Bilgilendirici bir yazı olmuş elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir