Anasayfa / Aksesuar / En iyi 20, Kadın Aksesuarları

En iyi 20, Kadın Aksesuarları

Bayanların giysiyi tamamlamak için taktıkları takıların her biri, bir aksesuardır. Küpe, kolye, yüzük, çanta ve bilekliklerin hepsi birer aksesuar olarak bilinir. Kıyafet kombinleri hazırlanırken, son aşamada kıyafeti tamamlayıcı aksesuar seçimi yapılır. Kullanılan kıyafetlere ve elbisedeki renk tonajına göre farklı aksesuar tercihleri yapılır.

Bugün sizin için, en iyi 20 aksesuarı hazırladım. Birbirinden şık, modern ve kombinlerinizi tamamlayıcı nitelikte olan bu aksesuarlar günün trendleri arasında yer alıyor.

Bir çok araştırmam sonucunda, kendi fikirlerimi de katarak hazırladığım bu modelleri incelemek size kalıyor. Avrupa’da günlük trendlerden oluşan aksesuarları top 20 olarak listeledik.

Top 20 Seçimlerimiz

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Size Özel Bayan Çantaları

Kadınların vazgeçemediği aksesuarlardan bir tanesi olan çantalar, seçim yapılırken nerede kullanılacağı, hangi ayakkabı tercihi yapılacağı, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir