Anasayfa / Modeller / En Şık Bayan Gömlekleri

En Şık Bayan Gömlekleri

beyaz-gomlek-bayanGömlekler günlük hayatın yoğun koşuşturmasında fazla zaman harcamadan şık bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar için idealdir. Gömlek denilince genelde akla erkek gömlekleri gelebilir ama bayanlar için çok şık kombinler oluşturulabiliyor. Pratik kullanımlı, bir çok renk seçeneği ile portatif bir kullanım olanağı sağlayan gömlekler, bayanlar için yerine göre ideal seçim olabilir.

Özellikle kurumsal bir iş hayatınız var ise gömlek kullanabilirsiniz ve kurumsal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sizler için en şık bayan gömlekleri modellerini derledik. Sizin tarzınıza uyan gömlek modelleri neler? bizde merak ediyoruz.

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

4 Yorumlar

  1. Gömlekler bayanlara gerçektende çok yakışıyor. Şık görünüyorlar ama gömlek seçimini iyi yapmaları gerekiyor. Teşekkür ederim modeller için, kız arkadaşımla birlikte inceledik.

  2. Sayenizde sevgilime doğum günü hediyesi için güzel bir gömlek modeli buldum teşekkürler. Sevgilime doğum gününde gömlek alacağım 🙂 çok mutlu olacak inanıyorum.

  3. 14 Şubat için alınabilecek güzel gömlekler var. en baştakini beğendim

  4. En Şık Bayan Gömlekleri yaıznızı beğendim teşekkür ederim yazınız gayet olumlu ve güzel bir yazı bayan gömlekleri güzel duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir