Anasayfa / Modeller / İdeal Mini Etek Çeşitleri

İdeal Mini Etek Çeşitleri

Etekten vazgeçemeyen bayanlar yaz kış demeden mini giyenler var. Kışın üşüme pahasına da olsa etekten vazgeçmeyen bayanların sayısı bir hayli fazla. Kışın mini etek kullanımlarda genel olarak alttan kalın çorap tercihi yapılmaktadır.

Etek bir tutku olduğu için, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir ve bulunduğunuz ortamda sizi çok şık gösterir. Bütün ilginin sizin üzerinize toplanmasını sağlayan mini etek çeşitlerini bugün sizler için derledik.

Farklı tasarımlar, tarzlarda etek çeşitlerini sizin beğeninize sunuyoruz. En azından seçim yaparken bu etek çeşitleri size yol gösterebilir. Ne gibi bir seçim yapacağınız önemli olduğu için, vücut ölçüleriniz, ren renginiz hatta göz renginizi göz önünde bulundurarak mini etek seçimi yapmanız gerekir.

Çeşitli Mini Etek Modelleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

9 Yorumlar

  1. Vay bee çok güzel hele şu bordo renkli mini eteğe bittim. En kısa zamanda bundan temin edeceğim, sitenizi beğenerek takip ediyorum.

  2. Çok güzel mini etek çeşitleri var çok hoşuma gitti. Günün trendleri bunlar, çok takip ediyorum modayı ve bu tarz etekler şu anda çok popüler.

  3. Çok güzel mini etekler var çok hoşuma gitti, benim en çok hoşuma giden 6. resim

  4. Çok güzel mini etek modelleri bunlar, sürekli kullandığım etek tarzlarından bir taneside şu açık mani olan etek. Çok farklı tasarımlar var. bu yaz hangilerinin moda olması bekleniyor. ona göre yerlerimizi alalım.

  5. Pembeli etek çok hoş yaa bayıldım kesin giymeliyim bunu. Hele o kurdelesi harika düşünülmüş bir tasarim.

  6. Gerçekten çok güzeller. Bu aralar modayı fazla takip edemedim fakat benim favorim 8. numara. Güzel mini etek modelleri var, tüm bayanların incelemesini öneriyorum.

  7. Oldukça güzel ve ilgi çekici sahip olunması arzulanan türde modeller. Teşekkürler mini etek çeşitleri konusu için.

  8. Modeller çok güzel, özellikle 6. benim favorim şu anda. Paylaşım için teşekkürler

  9. Ben açık tonlu mini etekleri daha çok seviyorum. Sade bir görünüm benim için önemli çünkü ten rengim açık. Benim için en ideal etek şu turkuaz rengindeki etek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir