Anasayfa / Genel / İnşaat Güvenlik Filesi Firması

İnşaat Güvenlik Filesi Firması

Ülkemiz inşaat sektöründe büyük atılımlar atmış ve atmaya’da devam etmektedir. Sektörün büyüme potansiyeli göz önüne alındığında, Türkiye’nin gelecek yıllarında bu sektörün milli gelir seviyesine olumlu etkileri olacağını düşünüyoruz. Sektörün bu denli büyümesi neticesinde doğal olarak bu sektörün emek verenleri, işçilerinin çalışma standartlarının yükseltilmesi de sağlanacaktır.

Bu doğrultuda devletin işçilerin hayat güvencesi açısında iş güvenliği sağlığı platformlarına desteğinin arttığı gözlemlenmektedir. İş ve işçi sağlığının önem kazandığı günümüzde, devletin çıkardığı kanun hükmünde kararnameler ile çalıştırılan işçilerin güvenliği ön plana alınmıştır.

İŞ GÜVENLİĞİNDE EN ÖNEMLİ HUSUS!

İş güvenliğinde en önemli husus hiç şüphesiz, çalışma alanlarında yer alan güvenlik önlemleridir. Bu güvenlik önlemlerine inşaat sektöründe şu şekilde bir örnek verebiliriz. Yüksek alanlarda inşaat işi yapan işçilerin, aşağı düşme, yaralanma ve ölüm gibi sonuçlar ile karşılaşmaması için inşaat güvenlik filesi önlemi büyük avantaj sağlamaktadır. Eroğlu İnşaat bu konuda profesyonel olarak sizlere destek oluyor. Güçlendirilmiş ağlarla yapılan özel fileler sayesinde inşaat işinde çalışan personellerin daha rahat bir biçimde işlerini devam ettirebilmesi sağlanmaktadır.

Bir araştırmalara göre inşaat güvenlik filesi kullanan inşaat alanlarında, çalışan ekip’in kendini daha güvende ve güvenli hissettiğinden dolayı işlerine daha adapte bir şekilde işlerini sürdürdükleri tespit edilmiştir.

İnşaat güvenlik filesi kullanılan alanlarda, yukarıdan aşağıya olası bir durumda düşebilecek olan sert cisimlerin önüne geçilmiş olur. Bu tarz durumlarda aşağıdan geçen sivil insanlar yaralanabilir veya hayatını kaybedebilir. Bu nedenle bu konunun önemli olduğunu vurgulayabiliriz.

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Para Kazanmanın En Kolay Yolu

Uzun yıllardır Network Marketing sistemlerinde yer alan ve aktif olarak faaliyetler icra eden Alper Demir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir