Anasayfa / Kombinler / Midi Etek Kombinleri

Midi Etek Kombinleri

Etekler bayanların günlük hayatlarında vazgeçemedikleri, her türlü ortamda rahatlıkla giyebildikleri giysilerdir. Bugün sizlere midi etek nedir? size en iyi yakışabilecek midi etek kombinlerini göstereceğiz. Midi etek, dizin altında biten etek türüdür ve günümüzde çok sık kullanılan, hanımlar tarafından çok tercih edilen bir etek türüdür.

Bayanları her zamankinden daha şık gösteren midi etek’ler kombinler oluşturularak kullanıldığında, zerafetinize zerafet katacaktır.

Yeni sezon midi etek çeşitlerini sizler için büyük uğraşlar sonucunda derledik. En çok kullanılan, günün ve haftanın trend modelleri hangileri? bunların hepsini incelemeleriniz sonucunda gözlemleyebileceksiniz. Farklı renk seçenekleri ile kombin olarak hazırladığımız bu modelleri şu şekilde listeledik.

Midi Etek Kombinleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Sevgililer Günü Kıyafet Kombinleri

Sevgilinize sürpriz yapmak için sevgililer günü tam’da zamanı.. Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde, sevgilinize çok ...

3 Yorumlar

  1. Çok güzel kombinler var. Sevgililer gününde giymek için midi etek kombinleri arıyorumdum. Bu modellerden tercih edeceğim bazı midi etekler var. Bugün alışverişe çıkıp en azından yakın bir modeli alacağım.

    • Yeşim tabi ki bu dediklerini yapabilirsin. Yalnız bu kombinleri bulabilmen için mağazaları iyi gezmen gerekebilir. Çünkü taşları yerine oturman biraz zaman alabilir.

  2. Güzel modeller var. Midi etek türlerini seviyorum 2 nci sıradaki sol gayet güzel durur bende diye düşünüyorum 🙂 Denemek istediğim bazı kombinler var ama bakacağım artık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir