Anasayfa / Modeller / Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin uçuşması kolay olduğu için, istenilmeyen kazalara neden olabiliyor. Kızlara şık bir görünüm kattığı ise bir gerçektir. Pileli eteklerin en güzel özelliği içinde rahat hareket edebilme olanağına sahip olmanızdır. Bu nedenle sizi yormayan, kolay kullanımlı bir kombin oluşturmakta zorluk çekmezsiniz.

Pileli etekler özellikle bahar aylarında çorapsız giyilebildiği için mini etek türleri olarak bayanlar tarafından çok tercih edilir. Bu eteklerin en güzel yanı, her stile ve her ortama göre giyilebilmesidir aslında. Hanımların pileli etek tercihi özellikle erkekler tarafından çok daha cezbedici olarak görüldüğü için daha iyi bir izlenim sunduğunu söyleyebilirim.

Bende bugün sizler için kendi beğendiğim, sizlerin görmesini istediğim modelleri hazırladım. İlginizi çekebilecek güzel çeşitlerin olduğunu söyleyebilirim.

Pileli Mini Etek Modelleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Bayan Takım Elbise Modelleri

Yaşam tarzı, iş hayatı, bulunan ortam ve ekonomik düzey ile insanların giyim tarzları zamanla şekil ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir