Anasayfa / Aksesuar / Size Özel Bayan Çantaları

Size Özel Bayan Çantaları

Kadınların vazgeçemediği aksesuarlardan bir tanesi olan çantalar, seçim yapılırken nerede kullanılacağı, hangi ayakkabı tercihi yapılacağı, hangi kıyafet ile kullanılacağı gibi bir çok kriteri değerlendirip, buna göre bir kombin oluşturmaya çalışırlar. Bayanlara şık bir görünüm katan çantalar, doğru seçim yapıldığında ne kadar avantaj sağlayacağına inanamayacaksınız.

Bende bugün sizin için üşenmeden, yorulmadan ve sıkılmadan kollarımı sıvadım, Avrupa’da en çok tercih edilen çanta modellerini araştırdım. Fransa, İtalya, İngiltere gibi ülkelerde trend olan çantaları derledim. Kombin olarak kullanabileceğiniz bu çantaları inceleyebilirsiniz.

Size özel en güzel bayan çanta modellerini, Avrupa’da en çok tercih edilen çantaları hazırladım. Her ne kadar seçim yaparken popülerlik durumunu göz önünde bulundurmuş olsam da, kendi beğendiğim modelleri de listeye ekledim.

Avrupa’da Trend, Bayan Çantaları

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

En iyi 20, Kadın Aksesuarları

Bayanların giysiyi tamamlamak için taktıkları takıların her biri, bir aksesuardır. Küpe, kolye, yüzük, çanta ve ...

2 Yorumlar

  1. İlk sıradakini çok beğendim ya aynısını bulursam kız arkadaşıma sevgililer gününde almayı düşünüyorum.

  2. Konun kapak resmindeki çanta modeli konu içinde bulamadım. Birde en sonda yer alan deri çanta cüzdan takımı çok hoş. Ayıcık ta çok güzel yakışmış hani. Kişiye özel çanta denince işin fiyatı da elbette değişiyordur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir