Anasayfa / Modeller / Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Son yıllarda bayanlar tarafından sıkça kullanılan ayakkabı modellerinden bir tanesi haline gelen stiletto ayakkabılar, zarif ve şık görünüme sahip olduğu kadar ayağa verdiği rahatsızlıkla da bilinmektedir. Bu zararı asgariye indirmek için, ayak yapınıza uygun stilletto modellerini tercih etmelisiniz.

Bayanlar şık olmak isterler. Hele ki iş ayakkabı seçimi konusuna gelinirse, bayanların farklı çeşitlilikte ve farklı kombinlerde ayakkabıları test etmek istemesi gayet doğal bir durumdur. Farklı elbiseler altında kullanılabilecek ayakkabı çeşitlerinin belirlenmesi ve bu belirmenin deneme yoluyla tespit edilmesi her zaman daha iyi olacaktır.

Özellikle stiletto gibi günümüzde bayanların çok sık tercih ettikleri ayakkabılar, bayanın görünümünü çok daha modern göstermekle kalmaz, uyumluluğun sağlanması durumunda sizin bulunduğunuz ortamda bir yıldız gibi parıldamanıza olanak sağlar.

Bugün sizin ilginizi çekebilecek, farklı çeşitlerde stilletto modellerini paylaşıyoruz. Altta modelleri inceleyebilirsiniz.

En Şık Stiletto Modelleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir