Anasayfa / Ayakkabı / Ten Rengi Stiletto Tercihi

Ten Rengi Stiletto Tercihi

ten rengi stilletto tercihi modelleri (9)Stiletto ayakkabılar şıklığınıza şıklık katan, günün trendi olarak gösterilen, bayanların en vazgeçilmez giyim tarzlarını yansıtabileceği ayakkabılardır. Yüksek topuk veya kısa topuk olarak kullanım sağlayabileceğiniz stilletto ayakkabıların hiç şüphesiz ki çok sık tercih edilen rengi “Ten rengi stilletto” ayakkabıdır. Stiletto modellerini kombin olarak ta kullanabilirsiniz.

Bacaklaklarınızın kusursuz görünmesini sağlayacak, sizi daha uzun gösterip, fiziğinizi ön plana çıkaracak olan ten rengi stilleto ayakkabıları kombin şeklinde kullanmak istemeniz durumunda, güzel bir mini etek seçimi yapıp, ten rengi çorap kullanarak, şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Bugün sizin için ten rengi stiletto modellerini derledik. Sizde bu modelleri inceyerek kafanızda bişeyler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Stilinize ne uyuyorsa inceleyin, seçin ve kullanın.

Stiletto Tercihinizi yapmadan önce inceleyiniz.

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Bir Yorum

  1. Ten rengi stiletto ayakkabılar çoğu elbisenin altına gittiği için sürekli kullandığım bir ayakkabı modelidir. Özellikle ten rengi stiletto kullanırken mutlaka atta ten rengi çorap giyiyorum böylelikle çok güzel bir görüntüyü yakalıyorum. Uzun topuklu olanları daha çok tercih ederim. Güzel modeller var içlerinden beğendiklerim oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir