Anasayfa / Modeller / Tesettür Gelinlik Modelleri En Yeniler

Tesettür Gelinlik Modelleri En Yeniler

Tesettür giyim tarzını benimsemiş hanımların, en özel günü olan düğünlerinde tesettür gelinlik giymek istemeleri durumunda, onları prenses gibi gösterecek gelinlik modellerini incelemek isterler.

Düğün aşamasında bayanların en çok düşündüğü ve karar vermekte zorlandığı kısım gelinlik seçimi konusudur.

Bizde bugün sizler için en yeni tesettür gelinlik modellerini hazırladık. Böylelikle bu önemli aşamada en azından kafanızda bir model canlandırabilir ve seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Gelin birbirinden şık, birbirinden modern, rahat tesettür gelinliklere göz atalım.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Pileli Mini Etek Modelleri

Pileli mini etekler daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi etekleri olarak bilinirler. Çünkü bu eteklerin ...

5 Yorumlar

  1. Aaa çok güzel tesettür gelinlik modelleri var. Arkadaşım yakında evlenecek onun için tesettür gelinlik modellerine bakıyorduk ve sitenizi bulduk. Gerçekten de özellikle taşlı olan gelinliği çok beğendik. Sanırım arkadaşım o tarz bişey istediğine karar kıldı.

  2. 1. ve 3.sıradaki modelleri çok beğendim, diğerleri fazla sade ve eski zaman gelinliği gibi geldi bana 🙂

  3. Ağustos ayında düğünümüz olacak inşallah. Böyle güzel tesettürlü gelinlik modellerine bakmaya başladık şimdiden. Bize fikir verdiniz bu konuda. Teşekkür ederiz.

  4. Zeynep Çınar

    Yakın zamanda evleneceğim bu güzel gelinlik örneklerini bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim acaba kiralasam mı alsam mı karar veremedim? sonuçta 1 kez kullanılacak.

  5. Birbirinden güzel gelinlik modelleri var. İşlemeli olan model çok hoşuma gittiğini belirtmek istiyorum yakında ona yakın bir tercih yapabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir