Anasayfa / Kombinler / Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür Giyim Kombinleri

Kot-Minel-Aşk-Tesettür-Yaz-Kombin-ModelleriTesettür giyimi tercih eden hanımların, çeşitli modellerde, farklı renk seçeneklerinde tesettür model kombinlerini tercih etmek istemesi ve yeni modellere olan ilgisinden dolayı bugün sizlere günümüzün en trend kombinlerini hazırladık.

Dışarda çeşitli ortamlara göre farklı seçenekler ile kullanım yapabileceğiniz tesettür giyim kombinlerini, stilinize göre seçebilirsiniz.

Tesettür giyim tarzını benimsemiş bayanlar için üretici firmalar bir çok ürün tasarlıyor. Bu ürünler içinden sizin tarzınızı yansıtan, kombinler olacağını düşünüyoruz. Bu yıl trend olan ve en çok tercih edilen kombinleri sizler için paylaşıyoruz. Sizin seçiminiz nedir?

Tesettür Giyim Kombinleri

Hakkında - Yeliz Korel

Ben Yeliz, İstanbul teknik üniversitesi moda tasarımı bölümünü bitirdim. Bitirdiğim bölümdende tahmin edebileceğiniz gibi modayı çok seviyorum. Bu nedenle beğendiğim herşeyi sizlerle paylaşıyorum.

Öneriyoruz

Midi Etek Kombinleri

Etekler bayanların günlük hayatlarında vazgeçemedikleri, her türlü ortamda rahatlıkla giyebildikleri giysilerdir. Bugün sizlere midi etek ...

4 Yorumlar

  1. Leyla Türkmen

    Çok şık ve tatlı. İçlerinden çok beğendiğim modeller oldu, tercih edilebilir modeller var kombin olarak kullanım yapılabilir.

  2. Pınar Güler

    Çok güzel kombinleriniz var. Teyzemin kızı terzidir kendisi buradaki elbise modellerinden göstereyim de bakalım yapabilir mi bana.

  3. Bayıldım, çok harika modeller var her hafta artık farklı farklı 7 kombini yaparak hergünümü farklılaştırıyorum. Tesettür giyim yapan bayanların incelemesi gereken güzel modeller mevcut.

  4. fiyatları nasıl öğrenebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir